Description
NIEUWBOUW LIEFHEBBERS OPGELET!
Ben jij op zoek naar een luxe en ruim penthouse in het centrum van Utrecht? Dan laat deze woning aan het Smakkelaarsveld 461 jouw hart zeker sneller kloppen!
Dit appartement is onderdeel van het nieuwbouwproject Smakkelaarspark. De woning moet nog gebouwd worden, hierdoor is het niet mogelijk om de woning te bezichtigen en zal naar verwachting eind 2027/ begin 2028 opgeleverd worden.
Deze ruime en lichte woning is gelegen op de 7e verdieping van het spraakmakende Parkgebouw, heeft een woonoppervlakte van circa 133 m² met 3 slaapkamers, 2 badkamers, heerlijk balkon vanwaar waar je elke dag geniet van een fantastisch uitzicht. En niet te vergeten; loop de deur uit en je staat misschien wel in het vriendelijkste park van Utrecht!
Een oase van rust, gewoon midden in de stad. Een plek om te wonen, werken en leven met een park voor de deur.
In Smakkelaarspark kom je thuis in een comfortabel appartement dat van alle gemakken is voorzien. En word je omringd door frisse lucht, bloemen en bomen. Vogels fladderen zwierig door de lucht en om je heen hoor je de bijtjes zoemen. Gewoon in hartje Utrecht.
In Smakkelaarspark woon je namelijk in het centrum van een stad waar je alles vindt wat je nodig hebt. Lekker eten en drinken, cultuur, sfeer en gezelligheid, sportfaciliteiten; het is allemaal dichtbij. Wil je de stad uit? Binnen een paar minuten sta je op Utrecht CS en kan je reis beginnen.
We nemen je graag mee voor een rondleiding door de woning;
Smakkelaarsveld 461 is onmiskenbaar één van de meest karakteristieke appartementen in het Parkgebouw. De reden daarvoor is tweeledig. Allereerst creëert de vormgeving een speelse plattegrond in dit ruime appartement van circa 133 m². En die zorgt voor een aangename ruimtelijke dynamiek. Daarnaast zijn drie zijdes voorzien van glazen puien, waardoor vrijwel elke seconde aan daglicht wordt benut.
Bij binnenkomst tref je een ruime entree met voldoende ruimte voor de garderobe en de inpandige berging. Doorlopend kom je in de woonkeuken waar voldoende ruimte is om een royale leefkeuken te realiseren met daarbij een lange eettafel voor onbegrensde momenten met familie of vrienden. Van daaruit loop je door naar de woonkamer voorzien van de grote glazen puien met aan 2 zijden zicht op het park. Het balkon is toegankelijk vanuit de woonkamer vanwaar je geniet van een heerlijke kop koffie in de ochtend of een gezellige borrel op een mooie zomerdag. Ook vind je hier de 1e slaapkamer met en-suite badkamer. Teruglopend naar de andere kant van de woning tref je via de tussenhal de 2e slaapkamer waarin je dagelijks wakker wordt met een waanzinnig en panoramisch uitzicht door de glazen pui aan beide zijden en de 3e (slaap)kamer welke zich uitstekend verleend als kinder- of studeerkamer. Ook bevindt zich hier de 2e badkamer en een separaat toilet.
Kortom, deze woning is van alle gemakken voorzien. Ben je enthousiast geworden en heb je de woning inmiddels in gedachten al ingericht? Wij nodigen je graag uit voor gesprek op kantoor. Tijdens deze afspraak vertellen we je graag wat deze woning verder te bieden heeft en kunnen wij je de procedure toelichten.
Kortom, deze woning is van alle gemakken voorzien. Ben je enthousiast geworden en heb je de woning inmiddels in gedachten al ingericht? Wij nodigen je graag uit voor gesprek op kantoor. Tijdens deze afspraak vertellen we je graag wat deze woning verder te bieden heeft en kunnen wij je de procedure toelichten.
Characteristics:
• Deze woning is onderdeel van het nieuwbouwproject Smakkelaarspark
• Woonoppervlakte van circa 133m²
• De woning wordt afgewerkt conform de technische omschrijving
• Zeer energiezuinig appartement met voorlopig energielabel A++(+)
• Vloerverwarming
• Voorzien van zonnepanelen
• Koopprijs is exclusief een keuken en sanitair. Deze zijn naar eigen smaak in te richten
• Er is een mogelijkheid om een parkeerplaats in de garage onder het Havengebouw bij te kopen voor € 60.000,-
• Park voor de deur
• Naast Utrecht Centraal station
• Centrale ligging ten opzichte van uitvalswegen A2 en A12
• Oplevering: prognose Eind 2027
+ Read the full description
Characteristics
Handover
- Purchase price
- € 1,120,000 von
- Status
- Available
- Acceptance
- In consultation
Build
- Kind
- Gallery apartment
- Characteristic
- Minimum rooms
- Open porch
- No
- Floor
- 7
- Number of floors
- 1
- Object type
- Minimum rooms
- Construction type
- Newly built houses
- Under construction
- No
- Current use
- Housing
- Current destination
- Housing
- Permanent habitation
- Yes
- Recreational home
- No
- Year of construction description
- Prognose oplevering eind 2027
- Construction year
- 2027
- Roof type
- Flat roof
- Roof materials
- Bituminous Roofing
Surfaces and contents
- Minimum living space
- 133 m2
- Usage area living room
- 0 m2
- Usage area other functions
- 0 m2
- Outdoor spaces building-related or detached
- 9 m2
- External storage area
- 0 m2
- Content
- 346 m3
Layout
- Number of rooms
- 4 (3 bedrooms)
- Number of floors
- 1
- Services
- Lift, Zonnepanelen
Energy
- Insulation molds
- completely isolated
- Energy class
- A++
- Energy label end date
- 1 January 2035
Outdoor space
- Lying down
- Aan park, In centrum
- Garden types
- No garden
- Accessible via back
- No
Shed storage space
- Kind
- Indoor
- Services
- Equipped with electricity
- Total amount
- 1
+ Read the full description
