Omschrijving
Wat is er leuker dan een woning naar eigen smaak te kunnen renoveren en in te richten? Deze woning bevindt zich op de derde verdieping/bovenste verdieping en beschikt over 2 balkons en fietsenberging.
Het 1ste balkon aan de voorzijde is gelegen op het zuid/westen en heeft vrij uitzicht over het mooie Sabapark. Op het oosten vindt u het grote balkon (ca 9 m2) welke grenst aan de slaapkamer en de keuken.
Aan bergruimte heeft deze woning ook zeker geen gebrek. De keuken heeft een extra bergruimte en de slaapkamers hebben beiden een inbouwkast. In de onderbouw vindt u tevens een berging van ca 21 m2.
Het appartement is gelegen in een jaren ’50 gebouw met vier woonlagen en ligt in de populaire en groene wijk Oog in Al. Hier bent u op loopafstand zo op de Händelstraat waar winkels, zoals de Albert Heijn en diverse speciaalzaken te vinden zijn. Naast SOIA beschikt Oog in Al over steeds meer horecagelegenheden zoals Kantien en het Landhuis in de Stad.
Openbaar vervoer tevens op loopafstand en op 10 minuten fietsafstand van Utrecht centrum en het centraal station. Via de nabij gelegen Dapfne Schippersbrug over het Amsterdam-Rijnkanaal bent u zo in Leidsche Rijn.
Indeling:
Entree, gemeenschappelijke hal met belpaneel en toegang naar de inpandige berging in de kelder.
Derde verdieping:
Entree, hal met meterkast, badkamer met wastafel en douche, 1e slaapkamer met balkon op het zuid/westen, lichte woonkamer (die vergroot kan worden door de slaapkamer erbij te betrekken), heeft een schouw en uitzicht over het Sabapark. Vanuit de woonkamer is de tweede slaapkamer bereikbaar welke grenst aan het grote balkon (oosten). De keuken is voorzien van een eenvoudig keukenblok grenst tevens aan dit balkon en beschikt over een extra berging. Hier kan je de cv ketel plaatsen of de aansluiting voor de wasmachine maken.
Bijzonderheden:
– Ruime berging in onderbouw;
– Gemeentelijk monumentaal pand;
– Warmwatervoorziening d.m.v. oude geiser;
– Geen verwarming aanwezig;
– Gratis parkeren voor de deur op de openbare weg;
– Leveringsakte via project notaris verkoper Dirkzwager Notarissen te Nijmegen;
– Actieve VVE, servicekosten zijn € 137,99;
– Oplevering in overleg.
Toelichtingsclausule NEN2580
De meetinstructie is gebaseerd op de NEN2580. De meetinstructie is bedoeld om een meer eenduidige manier van meten toe te passen voor het geven van een indicatie van de gebruiksoppervlakte. De meetinstructie sluit verschillen in meetuitkomsten niet volledig uit, door bijvoorbeeld interpretatieverschillen, afrondingen of beperkingen bij het uitvoeren van de meting.
Interesse in deze woning? Neem uw eigen NVM aankoopmakelaar mee.
+ Lees de volledige omschrijving
Kenmerken
Overdracht
- Koopprijs
- € 260.000,- k.k.
- Status
- Verkocht
- Aanvaarding
- In overleg
Bouw
- Soort
- Portiekflat
- Kenmerk
- Appartement
- Open portiek
- Nee
- Woonlaag
- 4
- Aantal woonlagen
- 1
- Objecttype
- Appartement
- Bouwvorm
- Bestaande bouw
- In aanbouw
- Nee
- Huidig gebruik
- Woonruimte
- Huidige bestemming
- Woonruimte
- Permanente bewoning
- Ja
- Recreatiewoning
- Nee
- Bouwjaar
- 1955
- Dak type
- Plat dak
- Dak materialen
- Bitumineuze Dakbedekking
Oppervlakten en inhoud
- Woonoppervlakte
- 62 m2
- Gebruiksoppervlakte woonkamer
- 21 m2
- Gebruiksoppervlakte overige functies
- 0 m2
- Buitenruimtes gebouwgebonden of vrijstaand
- 11 m2
- Oppervlakte externe bergruimte
- 21 m2
- Inhoud
- 196 m3
Indeling
- Aantal kamers
- 3 (2 slaapkamers)
- Aantal badkamers
- 1
- Aantal woonlagen
- 1
- Voorzieningen
- TV kabel
Energie
- Isolatievormen
- Dubbelglas
Buitenruimte
- Liggingen
- Aan park, In woonwijk
- Tuintypen
- Geen tuin
- Bereikbaar via achterom
- Nee
Bergruimte schuur
- Soort
- Inpandig
- Voorzieningen
- Voorzien van elektra
- Totaal aantal
- 1
Parkeergelegenheid
- Parkeer faciliteiten
- Openbaar parkeren
+ Lees de volledige omschrijving
