Description
Ben je op zoek naar een sfeervolle jaren ’30 woning in een gezellige wijk? Dan is de W.A. Vultostraat 135 precies wat je zoekt! Deze tussenwoning biedt alles wat je maar kunt wensen: licht, ruimte, karakter én een zonnige tuin op het westen. De woning beschikt over een goede basis, maar dient intern nog gemoderniseerd te worden, wat jou de uitgelezen kans biedt om het geheel volledig naar eigen smaak en wensen te renoveren. Gelegen in het geliefde Hoograven, op een steenworp afstand van het Smaragdplein met alle voorzieningen voor de dagelijkse boodschappen en op fietsafstand van het bruisende Utrechtse stadscentrum.
De W.A. Vultostraat ligt perfect: winkels, supermarkten, de bibliotheek en een wekelijkse markt bevinden zich om de hoek. Het gezellige Heuveloord en de creatieve hotspots van Rotsoord zijn vlakbij, waar je kunt genieten van koffiebarretjes, restaurants en terrassen. Ook de historische Oosterkade en het levendige Ledig Erf met hun unieke sfeer zijn slechts een korte wandeling of fietstocht verwijderd. De bereikbaarheid is optimaal, zowel met het openbaar vervoer (NS-station Vaartsche Rijn is 5 minuten fietsen) als met de auto (A12, A27 en A2 binnen handbereik).
Indeling van de woning:
Ground floor:
De entree van de woning bevindt zich aan de voorzijde. Vanuit de hal, waar zich het toilet, de meterkast en de trapopgang naar de verdiepingen bevinden, wordt de woonkamer bereikt. De woonkamer strekt zich uit over de volledige lengte van de woning en beschikt over daglicht aan zowel de voor- als achterzijde. Vanuit de woonkamer is er toegang tot de keuken, welke is gesitueerd aan de achterzijde van de woning. De keuken biedt directe toegang tot de achtertuin.
De achtertuin beschikt over een vrijstaande berging en een overkapping en vormt een praktische buitenruimte aan de achterzijde van de woning.
eerste verdieping:
Via de trap in de hal wordt de eerste verdieping bereikt. Op deze verdieping geeft de overloop toegang tot alle vertrekken. Aan de voorzijde van de woning bevindt zich een slaapkamer. Aan de achterzijde is een ruime slaapkamer gelegen met toegang tot het balkon. Daarnaast is er een derde, kleinere slaapkamer die geschikt is als kinder-, werk- of kastenkamer. De badkamer is centraal op de verdieping gesitueerd en bereikbaar vanaf de overloop.
tweede verdieping:
De tweede verdieping is eveneens bereikbaar via een vaste trap. Vanaf de overloop zijn hier twee slaapkamers toegankelijk. Beide slaapkamers beschikken over bergruimte onder de schuine kap. Tevens bevindt zich op deze verdieping aanvullende bergruimte en zijn hier de technische voorzieningen gesitueerd.
Zie jij jezelf al wonen aan de W.A. Vultostraat 135? Maak snel een afspraak voor een bezichtiging en laat je verrassen door deze unieke woning!
Particularities:
– ruime, gezellige, eengezinswoning;
– energielabel C;
– voorzien van huur ketel;
– dient gemoderniseerd te worden;
– gelegen op uitstekende locatie;
– verkoper behoudt zich te allen tijde nadrukkelijk het recht van gunning voor;
– de koopovereenkomst wordt gesloten op basis van een NVM koopovereenkomst, waarin extra
clausules kunnen worden opgenomen (indien van toepassing), zoals de NEN2580 Meetinstructie,
ouderdomsclausule, voorbehoud financiering, notariskosten. De tekst van de NVM
koopovereenkomst, alsmede de extra clausules, zijn op verzoek beschikbaar;
– alle moeite is genomen om de informatie in de aanmelding zo accuraat en actueel mogelijk weer te
geven. Fouten zijn echter nooit uit te sluiten. Vertrouw daarom niet alleen op deze informatie, maar
controleer bij de aankoop van deze woning de zaken die uw beslissing zouden kunnen beïnvloeden;
- Delivery in consultation
Interested in this property? Bring your own NVM buying broker.
+ Read the full description
Characteristics
Handover
- Purchase price
- € 539,000kk
- Status
- Sold with reservation
- Acceptance
- In consultation
Build
- Kind
- Single family home
- Type
- Terraced house
- Object type
- Residential building
- Construction type
- existing build
- Under construction
- No
- Current use
- Housing
- Current destination
- Housing
- Permanent habitation
- Yes
- Recreational home
- No
- Construction year
- 1936
- Roof type
- Gable roof
- Roof materials
- Pans
Surfaces and contents
- Minimum living space
- 109 m2
- Usage area living room
- 29 m2
- Usage area other functions
- 0 m2
- Outdoor spaces building-related or detached
- 4 m2
- External storage area
- 13 m2
- Plot area
- 92 m2
- Content
- 375 m3
Layout
- Number of rooms
- 6 (5 bedrooms)
- Number of bathrooms
- 1
- Services
- Natural ventilation
Energy
- Insulation molds
- Dakisolatie, HR glas
- Energy class
- C
- Energy label end date
- 12 December 2035
Outdoor space
- Lying down
- in residential area
- Garden types
- Backyard
- Accessible via back
- No
Shed storage space
- Kind
- Freestanding stone
- Services
- Equipped with electricity
Parking facility
- Parking facilities
- Public parking, Paid parking, Parking permits
+ Read the full description




